Mūsų pasiekimai
· Įmonė " Mir-Auto" užsiimanti didmenine ir mažmeninė prekyba automobilių detalėmis yra viena iš pirmaujančių įmonių Lietuvos rinkoje. Virš 40 gamintojų patikėjo mums savo produkciją skirta daugiau nei 2000 automobilių modelių. 
· Savo veiklą mes pradėjome 2005 metais . 15 metų mes kaupėme žinių bagažą ir nuolat ieškojome naujų galimybių tobulėti pardavimų srityje , įgijome neįkainuojama patirtį automobilinių prekių rinkoje.
Šiandien užtikrintai galime sakyti, kad mes tapome šiuolaikiška , dinamiškai besiplečianti įmone , kuri specializuojasi didmenine prekyba automobilių detalėmis iš skirtingų šalių . 
Per sėkmingus darbo metus mes įgijome patikimo ir stabilaus partnerio vardą.         
                                        Mūsų tikslas
· Per metus darbo mes pelnėme mūsų   partnerių  pagarbą, kas tapo sėkmingo bendradarbiavimo pagrindu  su daugiau nei 40 skirtingų gamintojų iš Europos ir Azijos.Nepaisant to, mes nuolat ieškome naujų produktų ir partnerių.
· Vienas iš pagrindinių mūsų  veiklos tikslų tai sandorių vykdymas su užsienio  gamintojais , geriausių jų  prekių platinimas Lietuvoje ir jų komercinių interesų atstovavimas vidaus rinkoje. Taip pat mes darome viską , kad patenkinti poreikius ir lūkesčius mūsų klientų, norėdami pasiūlyti skirtingų kainų spektrą, platu asortimentą ir aukštos kokybės prekes.
                                        Mūsų komanda
· Mes su pasididžiavimu galime pasakyti , kad dėka mūsų talentingos ir užsispyrusios komandos, mes vykdome sėkmingus pardavimus, tuo užtikrindami komercinę sėkmę kaip ir tiekėjams taip ir mūsų klientams.Mes naudojame žinias ir patirtį mūsų darbuotojų , kurie yra aukštų darbo standartų pavyzdžių konkurencingoje automobilių detalių rinkoje. Mes kuriame tradicijas nenusileidžiančio ekonominio progreso, keliant iki maksimumo pardavimus vidaus rinkoje.